Pracownik produkcyjny – Kontroler jakości wyrobu gotowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Oferta:
  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę (po okresie zatrudnienia przez agencję pracy)
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (MultiSport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)
  • Regularna praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • Dobra lokalizacja - możliwy dojazd PKP (ŁKA, TLK, REGIO), autobusami (55, 69, 72, 75, 92, W, N8) , tramwajami (2,14)
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne, dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn i montaż elementów z tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości produktów
  • Przestrzeganie instrukcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials