EUROS POLSKA Sp. z o.o.

Jeśli szukasz ciekawych zadań w przyszłościowej branży energetyki wiatrowej wykorzystaj szansę i dołącz do naszego zespołu w Warszowicach k/ Żor jako

Pracownik produkcyjny (k/m)

w naszym oddziale spόłki cόrki, EUROS Polska Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Budowa łopat do turbin wiatrowych w technologii infuzji prόżniowej oraz laminatu ręcznego
  • Laminowanie, klejenie, szlifowanie, prace lakiernicze
  • Obsługiwanie prostych narzędzi i urządzeń
  • Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i suwnic mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Wysokość wynagrodzenia od 2.800 PLN brutto
  • Premia kwartalna po okresie próbnym
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Praca w zespole doświadczonych pracowników
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą: