Pracownik produkcyjny (k/m)

Garnowski Consulting

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca jest czołowym niemieckim producentem ortopedycznych wkładek do obuwia.

Firma została założona 116 lat temu w Berlinie i cały czas intensywnie się rozwija. Aby wesprzeć dalszy rozwój firmy poszukujemy zaangażowanych osób na stanowisko

Wymagania

Obowiązki

  • Praca początkowo na jednym a później na różnych oddziałach produkcyjnych firmy (np. wykrawanie, formowanie, szlifowanie, frezowanie itp.)
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wymagane kwalifikacje
  • Zaangażowanie w pracę
  • Gotowość do pracy zmianowej i nadgodzin
  • Zdolności manualne
  • Znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznej firmie rodzinnej
  • Pracę w perspektywicznej branży
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Dodatki zmianowe oraz dodatki za zmianę późną oraz nocną
  • Premię kwartalną oraz roczną uzależnioną od wyników
  • Urlop 25 dni
  • Mieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Elastyczne modele czasu pracy

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne