Pracownik produkcyjny- Betoniarz, Zbrojarz (zakwaterowanie)

Premix Sp. z.o.o.

Niemcy, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PREMIX Sp. z o.o. producent najnowocześniejszego systemu do zabezpieczenia ogniochronnego konstrukcji betonowych i stalowych.

Firma zatrudni

Pracowników produkcyjnych- Betoniarz, Zbrojarz, Cieśla

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia

Rekrutacja stała. Całoroczna praca w hali przy produkcji prefabrykatów do montażu domów i produkcja garaży.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

• dyspozycyjność oraz sumienność w pracy

• mile widziana znajomość czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

• Umowę o pracę

• Pełne świadczenia

• Zakwaterowanie

• Samochody służbowe (z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)

Kontakt telefoniczny; 502 829 299

Prezentacja firmy

Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji