ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcyjno–magazynowy

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Milanówek

Miejsce pracy: Janinów
Stawka: od 22,25 zł brutto/h + premia

Oferujemy:

  • Bezpłatny dowóz z Żyrardowa i Milanówka do Janinowa k. Grodziska Mazowieckiego
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miesięczną premię frekwencyjną
  • Dodatki do wynagrodzenia (za pracę w porze nocnej, za brak absencji)
  • 3 zmiany
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Opiekę konsultanta Manpower w miejscu pracy
  • Benefity Manpower (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki itp.)

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Przyjmowanie surowców z magazynu oraz ich zwrot
  • Dbanie o porządek na hali produkcyjnej
  • Oklejanie palet etykietami
  • Drukowanie etykiet

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy