Pracownik Produkcyjno- Magazynowy

Work Service Express.

Chrzanów, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń,

• raportowanie produkcji,

• pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych,

• dbałość o stan techniczny maszyn.

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe – preferowane średnie,

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny,

• doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,

• umowę o pracę tymczasową,

• wynagrodzenie na poziome 16,65 zł/h brutto z możliwością podniesienia w zależności od doświadczenia,

• motywacyjny system wynagrodzeń,

• pracę w systemie zmianowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.