ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Żywiec

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjną stawkę godzinową oraz rozbudowany system premiowy
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium: dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover na preferencyjnych warunkach

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia długofalowej pracy od sierpnia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wyślij sms o treści ŻYWIEC pod numer 882 907 766 - z chęcią opowiemy o szczegółach oferty.

Nr Ref. OMA/038/AKU

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy