Pracownik Produkcji

Work Service Express

Zwickau, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Zwickau »

Zadania:

  • Montaż i składanie foteli samochodowych
  • Praca przy taśmie montażowej
  • Naciąganie poszycia na stelaże

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym min. A2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie Automotive
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Praca od 30/07/2018
  • Wynagrodzenie początkowe 9,48 euro brutto/h, następnie po przepracowaniu:

6 tygodni 9,95 euro brutto/h,
3 miesięcy 10,43 euro brutto/h
5 miesięcy 10,90 euro brutto/h
7 miesięcy 11,28 euro brutto/h
9 miesięcy 11,66 euro brutto/h
15 miesięcy 12,04 euro brutto/h

  • Gwarantowane darmowe zakwaterowanie w Niemczech
  • Dogodna lokalizacja (ok. 220 km od granicy z Polską)
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Praca w systemie 3 - zmianowym
  • Możliwość wystąpienia pracy w godzinach nadliczbowych i w soboty
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie.
  • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • A jeśli polecisz Nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z Nami do pracy za granicę, otrzymasz DODATKOWO 500 ZŁOTYCH.