Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy zmianowej
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • stawka 22,60 zł brutto/h + premia frekwencyjna 200zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 750 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00
  • wolne weekendy
  • pracę w dogodnej lokalizacji: dojazd komunikacją miejską (tramwaj linii: 1, 7, 15, 74)
  • darmowy dojazd do pracy z miejscowości: Wołów, Brzeg Dolny, Rościsławice, Oborniki Śląskie, Pęgów
  • benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed
  • system rekomendacji pracowniczych (250 zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy