Pracownik produkcji

Lewlex

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

LEWLEX – producent stolarki aluminiowej i balustrad. Jesteśmy firmą działającą od kilkunastu lat na terenie województwa dolnośląskiego jak również całej Polski. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej i balustrad . Zajmujemy się również sprzedażą i montażem stolarki otworowej oraz różnorodnych konstrukcji szklanych i stalowych.

Firma Lewlex poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik do produkcji i montażu stolarki aluminiowej

Miasto: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • praca polega na: okuwaniu, szkleniu, uszczelkowaniu, zagniataniu i cięciu elementów aluminiowych w celu wykonania: okien, drzwi aluminiowych ( od cięcia do gotowego produktu) oraz na montowaniu gotowych konstrukcji stolarki aluminiowej- fasady, witryny,drzwi, okna

Wymagania:

  • znajomość procesu produkcji stolarki aluminiowej ( umiejetność konieczna)
  • doświadczenie w pracy na produkcji stolarki aluminiowej i/lub montażu fasad, wityn,drzwi aluminiowych
  • znajomość branży
  • dokładność
  • umiejętność organizacji czasu i miejsca pracy
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferta:

  • umowa o pracę
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • refundacja kosztów dojazdów dla osoby spoza Wrocławia
  • stabilna praca w renomowanej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem balustrad i stolarki aluminiowej. Zajmujemy się ró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne