Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudniająca pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: ul.Farbiarska k. Pyr (świetny dojazd autobusem np.709,739 przystanek ŁAGIEWNICKA)

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat;
- Umowę zlecenie;
- Terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku 6,14;14-22;
- Kartę Multisport na korzystnych warunkach;
- Szkolenia stanowiskowe.

Opis stanowiska:
- Ręczny montaż magazynków oraz kabelków telekomunikacyjnych.

Wymagania:
- Zdolności manualne;
- Precyzja;
- Dobry wzrok;
- Zaangażowanie i chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o wysłanie sms o treści PRODUKCJA pod nr tel. 519-301-108, lub o przesłanie CV za pomocą formularza.

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.