Opis stanowiska pracy

  • Obsługa maszyn do produkcji suplementów diety i kosmetyków
  • Obsługa procesu produkcji – przyjęcie komponentów, naważanie surowców, mieszanie, produkcja
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki (ustawianie palet)
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn produkcyjnych
  • Inne typowe zadania pracownika produkcji.

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość, chęć do uczenia się
  • Dbałość i skrupulatność wykonywanych zadań
  • Książeczka Sanepidu lub gotowość do szybkiego wykonania badań
  • Prawo jazdy - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma produkująca suplementy diety i kosmetyki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji