Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudniająca pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: ul.Farbiarska k. Pyr (świetny dojazd autobusem np.709,739 przystanek ŁAGIEWNICKA)

SPOTKANIA REKRUTACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ W FIRMIE DLA KTÓREJ REKRUTUJEMY! JEST MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ZAKŁADU PRACY.

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat;
- STAWKĘ GODZINOWĄ (PODSTAWA +PREMIA)
- Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, płatne zwolnienie)
- Terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku 6,14;14-22;
- Kartę Multisport na korzystnych warunkach;
- Szkolenia stanowiskowe.

Opis stanowiska:
- Ręczny montaż magazynków oraz kabelków telekomunikacyjnych.

Wymagania:
- Zdolności manualne;
- Precyzja;
- Dobry wzrok;
- Zaangażowanie i chęci do pracy.

Chętne osoby proszone są o wysłanie smsqqqqa o treści PRODUKCJA pod nr tel. 519-301-108, lub o przesłanie CV za pomocą formularza.

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie