Pracownik produkcji

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika produkcji mat podłogowych.

Miejsce pracy: Wiązowna Kościelna koło Warszawy

Wymagania

Zadania:

  • załadunek i przygotowywanie mat podłogowych do prania
  • kontrola ilości i jakości składowanych mat
  • zabezpieczanie mat przed zniszczeniem
  • obsługa maszyn i urządzeń oraz dbałość o czystość sprzętu

Wymagania:

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie
  • Sprawność manualna
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie
  • Bardzo atrakcyjny wynagrodzenie
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie w zakładzie w Wiązownej
  • Odzież ochronną

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji