Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Pracownik produkcji

KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. drukarnia opakowań oferująca nadruki w technice roto oraz flexo poszukuje pomocników drukarzy, operatorów cięcia, pracowników działu farb oraz montażu form.

Serdecznie zapraszamy osoby bez doświadczenia, do przyuczenia, które chciałyby związać przyszłość zawodową z poligrafią.

Lokalizacje: Bieżuńska 2b; Warszawa Targówek

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • przezbrojenie i ustawienie maszyny do wykonania produkcji wg parametrów zlecenia produkcyjnego;
  • nadzór nad procesem produkcji;
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowisko pracy;
  • prace pomocnicze.

Wymagania:

  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie i gotowość podejmowania nowych wyzwań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • rozwój zawodowy;
  • szkolenia;

Prezentacja firmy

KB Folie Polska jest drukarnią która oferuje nadruki w technologii roto,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis