Opis stanowiska pracy

Saueressig Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą, o stabilnej pozycji na rynku. Zajmujemy się produkcją form drukarskich dla przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

miejsce pracy: Duchnów lub Tarnowo Podgórne (mamy dwa oddziały)

Co dajemy?:

  • bogaty pakiet z Funduszu Świadczeń Socjalnych (prezenty dla dzieci, bony, pożyczki)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji;
  • umowę o pracę – tylko taką i dla wszystkich;
  • uprawnienia UDT na suwnice obsługiwane z poziomu roboczego i/lub na wózek widłowy
  • premie roczną
  • dodatkową premię z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed za ok 6 zł;
  • kartę sportową Multisport w atrakcyjnych cenach;
  • pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie grupowe
  • słodkości w Tłusty Czwartek i Święto Niepodległości
  • darmowe lektoraty j. angielskiego / j. niemieckiego
  • dodatkowy system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników

Czym będziesz się zajmował/a?:

  • produkcja matryc do wydruku opakować według wytycznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej wyprodukowanych cylindrów
  • troska o powierzone mienie
  • dbanie o czystość i porządek na swoim miejscu pracy
  • kontrola jakości raportowanie wykonanych czynności w systemie

Czego oczekujemy?:

  • zaangażowania, dokładności, precyzji oraz terminowości
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub smykałka do prac technicznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym (Tarnowo Podgórne) lub w 3 zmianach (soboty pracujące, oddajemy za sobotę dzień w tygodniu - Duchnów)
  • umiejętności pracy w zespole

Osoby zainteresowane pracą w nowoczesnym przedsiębiorstwie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią grupy SGK– jednej z największych globalnych firm prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości