Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa-Białołęka, Legionowo, Wołomin

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, masz zdolności manualne, a do tego poszukujesz stabilnej pracy TYLKO NA JEDNĄ ZMIANĘ, nie zwlekaj, aplikuj już dziś! Chętnie z Tobą porozmawiam i omówię ofertę.

Lokalizacja: Stanisławów Pierwszy k/ Warszawy-dojazd liniami: 736, L33, L-8

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ DODATKOWE BONUSY :)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na pełny etat;
- pracę od poniedziałku do piątku na JEDNĄ ZMIANĘ 7.00-15.15;
- umowę o pracę tymczasową (m.in. płatne urlopy, płatne zwolnienia)
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pensje ZAWSZE na czas-10-go każdego miesiąca;
- dodatkowe bonusy za polecenia;
- kartę Multisport, opiekę medyczną i ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
- możliwość obejrzenia zakładu pracy;
- wdrożenie w zakres obowiązków;
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
- opiekę konsultanta.

Opis stanowiska:
- prace manualne związane z montażem wiązek kablowych;
- montaż podzespołów elektrycznych;
- lutowanie;
- kontrola jakości.

Oczekujemy:
- sprawności manualnych oraz precyzji;
- zaangażowania i odpowiedzialności;
- umiejętności pracy w zespole.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV lub o wysłanie sms o treści MONTAŻ pod nr tel. 519-301-108

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.