Pracownik produkcji

time2work sp. z o.o

Tychy, śląskie

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Praca u jednego z największych producentów i dostawców żywności na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Tychach (blisko Katowic).

Obowiązki pracownika produkcji obejmują:

• realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującym standardem produkcji,
• dbałość o poprawność wprowadzanych do sytemu danych dotyczących identyfikacji produktu (surowce, opakowania),
• kontrolę prawidłowego działania maszyn i urządzeń (kontrola wzrokowa zamykania tacek, umieszczania porcji na linii, naklejania etykiet, wyglądu gotowego produktu, itp),
• zgłaszanie oznak awarii oraz nieprawidłowej pracy maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy,
• usuwanie podstawowych awarii maszyn i urządzeń,
• dbałość o wysoką jakość produkowanego asortymentu,
• dbałość o prawidłowe magazynowanie materiałów opakowaniowych w miejscach do tego przeznaczonych,
• utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Praca w niskiej temperaturze – około +6°C.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z wynagrodzeniem za przepracowane godziny.

Ponadto, zleceniodawca zapewnia:
• dużą ilość godzin pracy (200 – 300 h/msc),
•dojazd do miejsca pracy (zwracany jest koszt biletu miesięcznego),
•buty i odzież wierzchnia,
•bezpłatne zakwaterowanie,
• darmowe obiady w pracy.

Wynagrodzenie:

• 17,00 zł brutto za godzinę, co daje 12,84 zł netto za godzinę.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

• legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy,
• stałą opiekę rekruterów i logistyków,
• możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
• brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji.

chęci do pracy,
dyspozycyjność,
zdolności manualne,
odpowiedzialność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.