Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0167

Obowiązki:

Obsługa maszyny odlewniczej, odbijanie nadlewów z gotowych elementów, wizualne sprawdzanie elementu, układanie, produktów według wytycznych na wózki, wypełnianie raportów produkcyjnych, dokładanie aluminium do tygli, zgłaszanie usterek technikowi, dokładność wykonywanej pracy, sumienność, szlifowanie nadlewów na produkcie, gwintowanie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe przy produkcji, sumienność, systematyczność.

Miejsce pracy: PORCELITOWA 4, 49-130 Tułowice, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

Osoba do kontaktu: Violetta Mikołajczyk

Telefon: 774489949

Email: v.mikolajczyk@pup.nysa.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy , Praca Praca na produkcji , Praca Budownictwo / Praca na budowie