Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejscowość: Świdnica

Zakres obowiązków:
• praca przy linii produkcyjnej
• obsługa maszyn produkcyjnych
• dbałość o jakość produktów zgodnie ze standardami firmy
• montowanie gotowych produktów
Oferta:
• praca w systemie trzyzmianowym - od poniedziałku do piątku
• możliwość rozwoju
• możliwość nawiązania stałej współpracy
• możliwość zatrudnienia od zaraz
• wynagrodzenie 2000 zł brutto + dodatki
• dodatek za dojazdy do miejsca pracy
• umowa o pracę tymczasową podpisana z Agencją Pracy

Wymagania

Wymagania :
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
• zdolności manualne
• mile widziane Panie

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji