FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

Naszym Klientem jest producent działający w obszarze chemii gospodarczej. Prowadzimy rekrutację z zatrudnieniem bezpośrednim. Poszukujemy osób do działu przygotowania produktów płynnych i mas, która dołączając do zespołu obejmie stanowisko:

Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Swarzędz k. Poznania

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn produkcyjnych na wydziale (mieszalniki oraz ekstrudery)

• transport półproduktów (big bagi)

• dozowanie i odważanie surowców

• zasypywanie surowców

• nadzór nad procesem wytwarzania mieszanek płynnych i mas

Wymagania:

• 0,5-roczne doświadczenie w pracy na produkcji oraz znajomość obsługi maszyn

• przeszkolenie do zadań

• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym w ruchu poniedziałek-piątek

• sprawność fizyczna i dobra kondycja zdrowotna

• bardzo dobra organizacja własnej pracy

• sprawność w zakresie realizacji zadań

• zdolności manualne

• dobra współpraca z zespołem i wykonywanie poleceń przełożonego

• gotowość do długofalowego związania się z pracodawcą

Mile widziane:

• uprawnienia na wózki widłowe - będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• bezpośrednie zatrudnienie w firmie w wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę

• wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2800 zł netto + premię zależną od efektywności i obecności w pracy (do 250 zł netto)

• pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, premie okolicznościowe)

• pracodawca oferuje bezpłatny dojazd z Ronda Śródka

• szybkie zatrudnienie

• możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.