Opis stanowiska pracy

Pracownik Produkcji - praca w Suchej Beskidzkiej

Zakres obowiązków

-       montaż ręczny lub automatyczny elementów i podzespołów elektronicznych

-       przygotowanie materiałów do produkcji wg dokumentacji

-       dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami

-       staranne i sumienne wykonywanie prac w wyznaczonych fazach produkcji

Wymagania

- zdolności manualne

- motywacja do pracy

- zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja na stanowisku pracy

Prezentacja firmy

Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji