Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Pracownik produkcji

Stary Gostków, Poddębice, Łęczyca, Kutno, Ozorków, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Produkcja wyrobu gotowego zgodnie z wytycznymi (specyfikacją)
• Kontrola wyrobu gotowego (wizualna i funkcjonalna)
• Obsługa maszyn (wymiana materiałów, czyszczenie, regulacje)
• Dbanie o utrzymanie ruchu produkcyjnego i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Motywacja i chęci do podjęcia pracy
• Gotowość do pracy zmianowej (6-18,18-6) w systemie czterobrygadowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Dodatki do wynagrodzenia (dofinansowanie do posiłków, itp.) oraz dostęp do benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna MEDICOVER, dodatkowe ubezpieczenie PZU, itp.)
• Darmowy transport pracowniczy (m.in. Łódź, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)
• Pracę w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji