Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • praktyczna znajomość procesu produkcyjnego
  • operatywność i zmysł techniczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie (umowa o pracę)
  • wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • opiekę medyczną w Lux Med, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne
  • przyjazną atmosferę pracy (imprezy integracyjne, świeże owoce w każdy czwartek)
  • bilety na imprezy kulturalno- sportowe
  • wyprawka szkolna dla dzieci pracowników
  • dogodną lokalizację miejsca pracy
  • wynagrodzenie od 3600 zł brutto ( z systemem premiowym możliwe miesięczne zarobki do 4600 zł brutto)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy