Opis stanowiska pracy

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy do wyboru: Dąbrowa Górnicza (Strzemieszyce Wielkie) lub Sosnowiec (Strefa Ekonomiczna, ul. Inwestycyjna)

Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoje aktualne CV!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie miesięczne około 3600 zł brutto
  • Umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośrednio już po 3 miesiącach
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy
  • Ciepły posiłek od 1 zł
  • Nagrody za innowacyjność
  • Nagrody za polecenie znajomych do pracy - do 2000 zł brutto
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive

Co cenimy w Kandydatach?

  • motywację do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

Co będziesz robił pracując u nas?

  • produkował szyby samochodowe w jednej z największych firm w Europie
  • pracował zgodnie z planem produkcyjnym

Stanowiska pracy są zróżnicowane. APLIKUJ! O wszystkim Ci opowiemy ;)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prezentacja firmy

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji