Pracownik Produkcji

Skórcz, pomorskie

Grupa Kapitałowa Iglotex

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • wykonywanie czynności produkcyjnych.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie i przeszkolenie osób bez doświadczenia;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • stabilną pracę w dużej firmie.

Wymagania

Spółka zatrudniająca: IGLOTEX S.A., 83-220 Skórcz, ul. Leśna 2

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym... zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie