Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów

na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania na stanowisku:

  • obsługa urządzeń i wykonywanie czynności produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie i przeszkolenie osób bez doświadczenia,
  • stabilną pracę w dużej firmie,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Informujemy, że nasza organizacja jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Spółka zatrudniająca: IGLOTEX S.A., 83-220 Skórcz, ul. Leśna 2.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji