Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Pracownik produkcji

Siemianowice Śląskie, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

  • Produkcja opakowań jednorazowego użytku
  • Obsługa taśmy produkcyjnej
  • Kontrola jakości opakowań
  • Pakowanie, foliowanie i segregacja kubeczków/opakowań jednorazowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
  • Pracę w znanej firmie produkcyjnej o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów
  • Stałą opiekę koordynatora

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja