ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rzeszów

Miejsce pracy: Rudna Mała k. Rzeszowa

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe: kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Zadania:

  • Pomoc na produkcji oraz w pracach organizacyjnych
  • Postępowanie według wskazań i planu nakreślonego przez Lidera
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów
  • Odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.
  • Dbałość o sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Sprawność manualna
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe/ techniczne/ ekonomiczne
  • Chęć rozwoju

Numer ref. PPR/035/EKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials