Pracownik produkcji

Ruda Śląska, śląskie

WORK SERVICE S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla swojego Klienta renomowanej firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Wymagania:
• zdolności manualne;
• umiejętność stosowania się do zasad;
• motywacja do pracy na produkcji;

Obowiązki:
• praca przy produkcji i obsłudze maszyn;
• stosowanie się do przepisów i norm;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
• pracę w systemie III-zmianowym wg grafiku;
• możliwość szybkiego przejścia "pod firmę";
• pracę w miłej atmosferze;

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
24
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.700,00 zł - 3.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji