ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rąbień, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz

Oferta:

  • praca w systemie 2 zmianowym (poniedziałek-piątek)
  • umowa o pracę
  • możliwość stałej współpracy - 1 umowa na trzy miesiące
  • premie 700 zł za obecność oraz wydajność
  • dodatki za zdobycie nowych umiejętności: między 50 -120 zł/msc za 1 umiejętność
  • dofinansowanie do posiłków - 100 zł/msc
  • zapewniony transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic
  • Pakiet Manpower Premium: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • mile widziane zdolności manualne
  • umiejętność obsługi wkrętarki
  • rzetelne i sumienne wykonywanie zadań

Zadania:

  • montaż, zgrzewanie elementów okiennych
  • praca zgodnie ze wskaźnikami jakościowymi

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Wyślij SMS o treści: "PRODUKCJA RABIEN" na numer 606-821-065, oddzwonię z ofertą!

Miejsce pracy: Rąbień (Aleksandrów Łódzki)
Nr ref.: PP/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials