Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudniająca pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Pułtusk

Miejsce pracy: Bronisze-zapewniony bezpłatny transport z Pułtuska. Winnicy, Pokrzywnicy.

Opis stanowiska:
- sortowanie owoców;
- kompletowanie i przygotowanie do wysyłki artykułów spożywczych.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- bezpłatny dowóz autokarem pracowniczym;
- zatrudnienie od zaraz na pełen etat 6-14,14-22;
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- posiłek pracowniczy;
- umowę zlecenie z pełnym składkami ZUS;
- kartę Multisport i opiekę medyczną na korzystnych warunkach;
- miłą atmosferę pracy.

Chętne osoby proszone są o wysłanie sms o treści BRONISZE 519-301-108.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.