Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego Pol-Foods Sp. z o.o. w Prostkach zatrudnimy:

Pracowników linii-operatorów maszyn produkcyjnych

Wymagamy:

  • chęci do pracy
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki elektryczne oraz aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych a także doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie
  • bony świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

Prezentacja firmy

Firma Pol-Foods należy do wiodących producentów pelletów – półpro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna