Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • pakowanie gotowych produktów kosmetycznych
  • sprawdzanie jakości wyprodukowanych komponentów kosmetycznych
  • etykietowanie produktów
  • przestrzeganie zasad i procedur BHP
  • prawidłowa segregacja odpadów

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

OFERUJEMY

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13 złotych brutto
  • premię uzależnioną od wyników pracy w wysokości do 450 złotych
  • dla nowych pracowników szkolenie stanowiskowe i opieka Koordynatora KS Service
  • odzież roboczą na koszt firmy
  • dogodny dojazd do miejsca wykonywania pracy
  • możliwość zatrudnienia studentów zaocznych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy