Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań, Przeźmierowo

OBOWIĄZKI

  • dbanie o odpowiedni przebieg procesu tworzenia produktu
  • nadzór nad właściwą jakością wyprodukowanych wyrobów
  • zachowanie porządku w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18 zł brutto za godzinę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.