ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie 2600 zł brutto plus system premiowy do 550 zł
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Praca w stabilnej firmie (brak przestojów)
  • Możliwość korzystania z programu Manpower Premium, m.in.: karty Multisport, dodatkowego ubezpieczenia w PZU, abonamentu w Medicover, zniżek, rabatów
  • Transport pracowniczy na trasie Gorzkowice - Niechcice - Rozprza - Janówka - Piotrków Trybunalski

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Drobne prace montażowe
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials