Pracownik produkcji

Ark Jobs Sp. z o.o

Pilica, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
-Obsługa maszyn produkcyjnych
-Wzrokowa kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
-Wymagane wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
-Zdolności techniczne i manualne
-Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
-Umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
-Podstawa + premia
-Pracę w Sławniowie
-Dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 15 H Zawiercie.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji