Pracownik Produkcji

Pieniężnica pow. człuchowski, pomorskie

OKECHAMP S.A.

Opis stanowiska pracy

•Ręczny zbiór grzybów i inne czynności zlecone przez przełożonego

•Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

•Używanie powierzonego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem

•Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości

•Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

•Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku.

Oferujemy

•Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży - zobacz film o nas na stronie internetowej

•Umowę o pracę i niezbędne narzędzia do pracy

•Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

•Rynkowy pakiet wynagrodzeń, atrakcyjny system premiowania i dowóz do pracy

•Ubezpieczenie na życie

•Zapomogi i wsparcie finansowe

•Dobrą atmosferę

•Nagrodę za polecenie pracownika

•Bon integracyjny

•Zniżki na produkty firmowe Ole! i pieczarki

Wymagania

•Silna motywacja do podjęcia stałej współpracy

•Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań

•Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy

•Książeczka zdrowia

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki asortyment marynowanych... przekąsek warzywnych najwyższej jakości. Produkty te dostępne są na terenie całej Polski zarówno w sieci hipermarketów, supermarketów jak i w lokalnych placówkach sprzedaży detalicznej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji