Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Piaseczno
7055

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej;
  • składanie kartoników;
  • konfekcjonowanie płynów kosmetycznych;
  • Konfekcjonowanie mas kosmetycznych w słoiczki, tuby i inne opakowania;
  • składanie zestawów;
  • pakowanie zbiorcze opakowań;
  • rozkładanie pustych opakowań;
  • datowanie.

Wymagania:

  • Sprawność manualna;
  • Motywacja i chęć do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Wynagrodzenie 19 zł/h brutto
  • Umowę o pracę agencyjną;
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.30-22.30;
  • Pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy.

Chętne osoby proszę o aplikowanie za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.