Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Ozorków

Zakres obowiązków:
- ciągła dbałość o zachowanie wysokiej jakości produkowanego asortymentu
- obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
- prace porządkowe związane z utrzymaniem linii produkcyjnej
- inne proste operacje produkcyjne

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez Klienta)
- wynagrodzenie 3800 zł brutto (dla osób posiadających uprawnienia 4200 zł brutto)
- dofinansowanie do opieki medycznej
- dofinansowanie do karty Multisport
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

- gotowość do dalszego kształcenia i pozyskiwania nowych uprawnień i umiejętności
- doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
- mile widziane: uprawnienia UDT (IIS) na obsługę suwnic i wciągników; (IIŻ) żurawi

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji