ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 20,76 zł brutto/h plus 15 zł netto/dziennie

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 20,76 zł brutto/h
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po 3 miesiącach
  • Dofinansowanie posiłków lub wypłata ekwiwalentu - około 300 zł netto/miesiąc
  • Wdrożenie do pracy pozwalające na samodzielną obsługę maszyn
  • Bogaty pakiet socjalny dla całej rodziny
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Długofalowa i stabilna współpraca

Wymagania:

  • Skrupulatność i podzielność uwagi
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Wysoka motywacja i chęć do pracy
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Pakowanie i etykietowanie towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy