ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kalisz, Pleszew

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + gwarantowane premie!
  • Pierwsza podwyżka już po 3 miesiącach
  • Możliwość awansu
  • Nagrody poleceniowe - 1000zł dodatkowo!
  • Opieka konsultanta Manpower (biuro Manpower na terenie fimy)
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie, zniżki do kina, sklepów i restauracji oraz kupony rabatowe)

Wymagamy tylko:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Wszystkiego Cię nauczymy! Nie musisz mieć doświadczenia!

Zadania na Twoim stanowisku to:

  • Obsługa maszyn
  • Wykonywanie prostych prac produkcyjnych

Firma jest otwarta na zatrudnienie kandydatów z niepełnosprawnością!

Masz pytania? Wyślij sms o treści OSTRÓW pod numer 606 428 087 - oddzwonimy z ofertą

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: PRO/037/ZBA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials