Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Praca przy szyciu bądź tapicerowaniu (możliwość wyboru stanowiska pracy)
  • Realizacja dziennych planów produkcyjnych
  • Wykonywanie produktów z należytą jakością
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Profil Kandydata:

  • Chęć do pracy
  • Umiejętności manualne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności

Nie wymagamy doświadczenia, nasi trenerzy nauczą Cię wszystkiego od podstaw.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków, darmowy transport)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

Wymagania

Nr referencyjny: pp/11/2018

International Automotive Components (IAC) to wiodący globalny dostawca komponentów i... systemów samochodowych. W związku z nieustannym sukcesem rekrutujemy obecnie osoby, które dołącza do nas w naszym nowo otwartym, światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Opolu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne