International Automotive Components Sp. z o.o.
W firmie IAC liczy się dla nas wnętrze. Ponad 160 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym plasuje nas na czele branży. Elementy wnętrz samochodowych, produkowane przez IAC powodują, że samochody w nie wyposażone są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Poniżej znajduje się opis jednego ze stanowisk, dostępnych aktualnie
w IAC Polska Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Opole

Wymagamy

- Sumienności oraz punktualności,
- Pozytywnego nastawienia do pracy,
- Precyzji pracy.

Mile widziana:
- Szkola zawodowa,

Nie wymagamy doświadczenia, pełny trening zapewniony.

International Automotive Components (IAC) to wiodący globalny dostawca komponentów i systemów samochodowych. W związku z nieustannym sukcesem rekrutujemy obecnie osoby, które dołącza do nas w naszym nowo otwartym, światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Opolu.

Opis stanowiska:

Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.

Tapicer:
Naciąganie i nakładanie pociętych elementów skórzanych na deski rozdzielcze, używanie opalarki, natryskowe klejenie części.

Szwacz/ka:
Szycie i skrajanie części wykonanych ze skóry oraz PVC, szycie produktów na podstawowej jak i specjalistycznej maszynie do szycia.

Oferujemy:

- Stalą umowę o pracę,
- Wynagrodzenie wzrastające wraz z nabytymi umiejętnościami,
- Bonus,
- Szkolenie w zakładzie pracy na stanowisko szwacza / szwaczki lub tapicera,
- Otwarte drogi awansu,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Ubezpieczenie na życie,
- Dofinansowanie do posiłków,
- Darmowy transport do pracy i z powrotem w ramach uruchomionych linii autobusowych,
- Nowoczesne maszyny i przyjazne otoczenie.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV
poprzez kliknięcie przycisku "Aplikuj".
International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych.
IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc.
W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów.
IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych.
IAC na całym świecie zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników.