Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z Oławy działająca w branży motoryzacyjnej poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach
  • przekazywanie obowiązków oraz działań kolejnym zmianom produkcyjnym
  • przestrzeganie przepisów BHP a także procedur , zasad i standardów

Wymagania:

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • duża motywacja do pracy
  • sprawność manualna
  • uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • dodatek za prace z tytułu pracy w godzinach nocnych oraz w weekendy

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne