Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy
  • samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe: Produkcja, Pracownik Produkcji, Praca, Praca fizyczna, Operator wózka widłowego, magazynier, pracownik magazynowy, pakowanie

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne