In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niepruszewo

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Niepruszewo (woj. Wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

Proste prace przy produkcji,
Zachowanie zasad bezpieczeństwa w pracy,
Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
Przestrzeganie procedur oraz instrukcji.

Wymagania:

Dyspozycyjność do pracy - 6 dni w tygodniu(w trakcie sezonu),
Sprawność fizyczna,
Sumienność i odpowiedzialność,
Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.