HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pracownika produkcji. Nasz klient zajmuje się produkcją palet. Firma zajmuje się obróbką drewna dysponuje najnowocześniejszymi technologiami roślinnymi, racjonalnymi metodami produkcji i bezpiecznymi dostawami surowców.

Miejsce pracy: 56727 Mayen (60 km od Bonn), Niemcy
Rozpoczęcie projektu: 06.01.20r
Zakończenie projektu: dłuższa współpraca

Obowiązki::
Wkładanie kawałków drewna do maszyny (5-10kg)
Wyjmowanie gotowych kawałków drewna, układanie na paletach

Wymagania:
Sprawność fizyczna
Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
Własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie 11 euro brutto/h
Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
Możliwość długotrwałej współpracy
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.