Pracownik Produkcji

Work Service Express

Niemcy, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy »

Co powiesz na Sylwestra w górach?
Lub po prostu dodatkową gotówkę przed Świętami?
Wyjedź z nami do pracy na 7 tygodni i zakończ rok z dodatkową gotówką w kieszeni!

Czas trwania projektu 6.11 - 23.12
Miejsce pracy: Niemcy, północna Bawaria

Zakres obowiązków:

Twoje obowiązki to prosta praca przy skręcaniu mebli według instrukcji obsługi

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie podstawowym/komunikatywnym
  • Chęć szybkiego wyjazdu do pracy

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 9,50 euro/brutto za godzinę wypłacane do 10go następnego miesiąca
  • Bonus finansowy 50 euro/netto za przepracowanie całego projektu
  • Ekwiwalent za niewykorzystany urlop 55 euro/netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku, jednozmianową
  • Wolne weekendy
  • Darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem, 10 km od miejsca pracy. W okolicy znajduje się centrum handlowe, park wodny, kino oraz wiele sklepów i restauracji
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Pracę w bezpiecznym regionie Niemiec

Kuszące, prawda? Spiesz się, liczba miejsc ograniczona!