Pracownik produkcji

LFD Holding GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma skupiająca się na rolnictwie i żywieniu ma wiodącą pozycję na rynku w Niemczech. Posiada kilka zakładów produkcyjnych w północnych i wschodnich Niemczech, których produkcja charakteryzuje się ciągłym procesem i do którego wspierania potrzebujemy Państwa. Rosnąca firma zatrudnia obecnie około 400 osób.

Rozszerzamy zespoły w różnych placówkach i szukamy:

Pracowników produkcji

różne placówki w północnych i wschodnich Niemczech

Zadania / Zakres odpowiedzialności

Państwo są odpowiedzialni za sumienne wykonywanie zadań, są znacząco zaangażowani w realizację etapów produkcyjnych, przeprowadzają codzienne kontrole i nadzorują produkcję wyrobów aż po kontrolę jakości.

Wymagania

Ukończone szkolenia w zakresie produkcji zorientowanej na proces. Mile widziane są również osoby przekwalifikowane z innych branż. Państwa mocne strony obejmują skrupulatność w pracy, staranność i poczucie odpowiedzialności w obchodzeniu się z wysokiej jakości dobrami do produkcji.

Mile widziane

Obsługa komputera, wiedza techniczna, umiejętność samodzielnego przeprowadzania napraw, kontrola i nadzór naszych procesów produkcyjnych w zakładach, również podczas dyżurów.

Co oferuje firma

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-566-2”

Prezentacja firmy

Firma holdingowa LFD prowadzi fermy hodowli prosiąt w kilku miejscach w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne